Pakiety internetowe - Bardzo Tanie Surfowanie

Jak to działa?

 • Pakiety internetowe to usługa, dzięki której możesz obniżyć koszty korzystania z internetu w swoim telefonie. Wybierz odpowiedni do Twoich potrzeb pakiet i surfuj po internecie do woli.
 • W ramach Pakietu internetowego 25 MB otrzymujesz paczkę danych, dzięki której możesz taniej korzystać z internetu w telefonie.
 • W ramach Pakietu internetowego 9 zł Non Stop i Pakietu internetowego 15 zł Non Stop otrzymujesz nielimitowany ilością danych dostęp do internetu w telefonie.

Jak z tego skorzystać?


Aby włączyć pakiet, wpisz Krótki Kod podany w tabeli:

Pakiet  Krótki Kod
Pakiet internetowy 25 MB *121*11*05# 
Nowość!
Pakiet internetowy 9 zł Non Stop
*136*11*11# 
Nowość!
Pakiet internetowy 15 zł Non Stop
*136*11*12# 

Pamiętaj, że możesz też aktywować usługę na stronie www.online.plus.pl

Ile to kosztuje?

Pakiet Cena pakietu
Pakiet internetowy 25 MB 5 zł
Nowość!
Pakiet internetowy 9 zł Non Stop
9 zł
Nowość!
Pakiet internetowy 15 zł Non Stop
15 zł

Co jeszcze warto wiedzieć?

 • Nie wiesz, który pakiet jest najlepszy dla Ciebie?


Pakiet Kiedy wybrać
Pakiet internetowy
25 MB
Jeśli od czasu do czasu przeglądasz stron internetowe w Twoim telefonie i sporadycznie korzystasz z komunikatorów lub  maila.
Pakiet internetowy 9 zł Non Stop Jeśli z internetu w telefonie korzystasz codziennie, a oprócz stron WWW i maili, pobierasz pliki MP3 i zdjęcia oraz korzystasz z nawigacji w telefonie i innych aplikacji wymagających połączenia z internetem.
Pakiet internetowy 15 zł Non Stop Jeśli z Internetu w telefonie korzystasz wyjątkowo dużo - wielokrotnie przeglądając strony internetowe, odbierasz i wysyłasz maile wraz z załącznikami, korzystasz online z nawigacji w telefonie i  innych aplikacji.


 • W przypadku Pakietów internetowych Non Stop, Polkomtel S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji po przekroczeniu określonej liczby danych:
  • 150 MB przesłanych i odebranych danych w przypadku Pakietu internetowego 9 zł Non Stop
  • 500 MB przesłanych i odebranych danych w przypadku Pakietu internetowego 15 zł Non Stop
  Klienci chcący przywrócić pełną prędkość mogą to zrobić w dowolnym momencie wyłączając pakiet i aktywując go ponownie.
 • Wszystkie pakiety internetowe są tzw. pakietami cyklicznymi. Oznacza to, że wystarczy je aktywować raz, a my co miesiąc automatycznie włączymy je za Ciebie, tak abyś nie Musiał zawracać sobie głowy pamiętaniem o nich.
 • Aktywacja pakietu jest możliwa pod warunkiem posiadania wystarczających środków na koncie do pokrycia opłaty aktywacyjnej oraz ważnego konta na połączenia wychodzące.
 • Pakiety dostępne są dla Klientów oferty Simplus (taryfy Simplusa oraz Twój Profil) oraz oferty 36.6 (taryfy PiszMówDobowy oraz 36.6)

Regulamin